Došito není klasická škola, kam se vám nechce chodit. Jsme šicí ateliér, dílna, kde se budete cítit jako doma. Naučit se šít můžete i v přátelské atmosféře, s profesionálním přístupem lektorek. Na kurzu se potkáte maximálně jako 4 účastníci, jen tak jsme schopny zajistit co nejvíce individuální přístup, aby byl prostor věnovat se každému z vás.

Jak to u nás vypadá?

Pro naše kurzy šití máme rovnou dvě místnosti. V každé najdete vysoké stoly pro pohodlné stříhání látek, či obkreslování střihů. Na šítí používáme klasické domácí kufříkové šicí stroje několika značek (Veronika, Brother, Juki, John Lewis (Janome)) Pro zázemí nám slouží „odpočinková“ místnost, kde se můžete občerstvit, dát si kávu, nebo víno. Abyste na šití měli dost energie, doplňujeme ke kávě také menší pochutiny. Nově vytváříme také další malé pracovní místo, které je plně funkční, ale zároveň slouží jako malý foto koutek, kde jinde se můžete vyfotit s barevným šicím strojem, než v Došitu!

Víte, co mají společného náš kurz šití a terapie? Oba vám pomohou najít klid a radost v tvůrčím procesu. Šití je jako meditace s jehlou a nití, kdy se s každým stehem uvolňuje i každodenní stres.

Přijďte k nám a objevte sílu šití jako podpůrné skupinky, kde nejenom tvoříte krásné věci, ale také nacházíte nové přátelství a inspiraci. Ať už jste začátečníci nebo zkušení švadlenky, naše kurzy jsou otevřené pro všechny, kteří hledají terapii v tvorbě vlastního oblečení. Těšíme se na vás!