Pár z vás už nás osobně navštívilo, ale spousta z vás ještě ne. Víme, že jsme o našem stěhování hodně mluvily i na našich šicích kurzech, tak pro všechny zvědavce přidáváme pár fotek, jak to u nás v dílně vypadá. Já teď říkám „šicí pokojíček“. Tak co na to říkáte? Příjdete nás navštívit?

No není to pokojíček?

To je náš takový asi hlavní šicí prostor, nicméně máme celkem 3 místnosti. Dvě na šití a jednu, kde je zázemí na posezení, s kuchyňkou, kde vám chystáme občerstvení. Šicí místnosti jsou průchozí, ale jen pokud chceme, jdou od sebe i oddělit. Ve všech pokojích jsou okna do krásného uzavřeného vnitrobloku. Tak pokud se k nám chystáte s dětmi, máte kde je vypustit.

Ještě nás čeká pár vychytávek, ale už teď se nám tu bydlí moc hezky. Tak se nezapomeňte podívat na naše kurzy šití a další workshopy, které u nás můžete navštívit: Kurzy a workshopy. Pokud budete mít někdy cestu kolem, zavolejte a stavte se.

A protože opakování je matka moudrosti, naše nová adresa je Přístavní 39 v Holešovicích a nejlépe se k nám dostanete z tramvajové zastávky Maniny.

Většina z vás už také ví, že spolu s námi kromě kurzů šití sídlí i návrhářka Zuzka Holá se svou značkou INLE, podívejte se na její krásně šaty a u nás zjistíte, jak vznikají.

Těšíme se na vás v našem novém šicím pokojíčku:)